Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

20 czerwca 2017 odbyła się kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Tym razem jednak, dzięki uprzejmości Gminnego Ośrodka Kultury

w Niechlowie, wokalistki miały możliwość wystąpienia na prawdziwej scenie. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach szkoła podstawowa kl. 4-6 i gimnazjum.

W Jury zasiedli: Pan Mariusz Ratajczak, pani Justyna Czudak i pani Katarzyna Kurdek.  Jury wysłuchało 12 solistek wykonujących piosenki w j. angielskim. Wśród uczestników konkursu można było usłyszeć Wiktorię Witków, Hanię Skarłubowicz, Agnieszkę Leśniak, Alę Janik, Marysię Ponę, Kasię Izdebską, Małgosię Woroniak, Karolinę Suchińską, Maję Pytel, Martę Zielińską i Agatę Krzyżosiak (Agata nad ranem wróciła z Mistrzostw Mażoretek w Chorwacji ale cieszymy się, że do nas dotarła J, podobnie jak Pani Dyrektor GOK u i nasza fotoreporterka Gabrysia Knap).

W kategorii kl. 4-6 SP laureatkami zostały

1.Ala Janik

2.Hania Skarłubowicz

3. Małgosia Woroniak

W kategorii Gimnazjum nagrodzono:

1. Karoline Suchińską (której akompaniowały Maja Góral i Hania)

2. Agnieszke Lesniak

3. Wiktorię Witków

Laureatki obdarowano małymi upominkami pozyskanymi od wydawnictwa Macmillan

i Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Niechlowie - za co bardzo dziękujemy. Całość upłynęła w bardzo rozśpiewanej i tanecznej atmosferze, gdyż w tym roku również i publiczność musiała śpiewać. Konkurs rozpoczął się od wspólnego odśpiewania piosenek ,,We Will Rock You’’;,, Something Just Like This”

i ,,Przez Te Oczy Zielone”. Nie zabrakło śpiewów podczas przerw między występami solistek. Popłynęły dźwięki ,,Kanikuły’’ ,,Bara bara’,’ ,,Miód malina” itp. Do wspólnej zabawy nie trzeba było nawet zachęcać. Uczniowie ogarnięci euforią z powodu zbliżających wakacji Jtańczyli jak królowie disco. Mamy nadzieję , że uczniowie dobrze się bawili.

A z tego miejsca dziękujemy Jury, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Niechlowie, naszemu DJ-owi Mai Góral, fotoreporterce Gabrysi Knap oraz pani Agnieszce Kwaśnik.

wymarzone nauczycielki j. angielskiego