Czas podsumowowań...

22 czerwca 2017r.- dzień przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2016/17 odbył się apel, na którym dokonano podsumowań podejmowanych w ciągu roku przedsięwzięć. Wręczono nagrody w rozstrzygniętych wcześniej konkursach.

Pani Teresa Kołtowska- opiekun SKO- wręczyła nagrody dla najbardziej systematycznie oszczędzających uczniów. Otrzymali je:

I miejsce- Bartosz Serafin

II miejsce - Marta Czarniecka

III miejsce- Anna Kwaśnik

Pani wicedyrektor pogratulowała także uczennicom, które uczestniczą w sekcji mażoretek działającej w Domu Kultury w Niechlowie. Dziewczęta odniosły wielki sukces, zdobywając I miejsce w Mistrzostwach Europy Mażoretek w Chorwacji w kategorii Flagi, II miejsce w kategorii Show i IV miejsce w kategorii Klasyka. Wcześniej musiały pokonać wiele zespołów w Mistrzostwach Polski w Kędzierzynie Koźlu.

Skład zespołu: Ola Monkiewicz, Daria Majewska, Zuzia Krawiec, Anita Brańska, Gabrysia Knap, Julia Wdowicka, Wiktoria Wdowicka, Ala Rekowska, Maja Kalisz, Natalia Trojniar, Patrycja Bać, Agata Krzyżosiak, Iga Klaczyńska, Ola Guz, Oliwia Kierbaj.

Następnie wręczono puchary ufundowane przez Koło Łowieckie ,,Kaczor 26”, które były nagrodami w zawodach strzeleckich zorganizowanych podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 11 czerwca 2017r.

W kategorii strzelania rodzinnego:

I miejsce- Anna I Bogdan Adaszyńscy

II miejsce- Kamila i Paweł Galant

III miejsce- Danuta i Krzysztof Sawiccy

W kategorii najlepiej strzelającej klasy:

I miejsce- klasa IIIa gimnazjum

II miejsce- klasa II gimnazjum

W kategorii indywidualnej:

I miejsce- Robert Zawadzki

II miejsce- Cezary Skuriat

III miejsc- Andrzej Leśniak

Puchary odebrali uczniowie Zespołu, aby przekazać rodzicom i swoim najbliższym.

Dziękujemy Sponsorowi- Kole Łowieckiemu ,,Kaczor 26” za ufundowanie nagród i zorganizowanie konkursu strzeleckiego, który uatrakcyjnił odbywający się festyn.

Apel zakończył się pogadanką na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Nasz szkoła, wzorem lat ubiegłych, przystąpiła do kolejnej edycji Programu ,,Bezpieczne Wakacje 2017”. W ostatnim tygodniu przed zakończeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele i wychowawcy przeprowadzali pogadanki, organizowali konkursy o bezpieczeństwie, pokazywali uczniom filmiki promujące bezpieczne zachowania w oparciu o materiały edukacyjne udostępnione na stronach internetowych organizatora akcji. Wicedyrektor przypomniała uczniom o najważniejszych zasadach bezpiecznego pobytu w górach czy nad wodą. Zapoznała także uczniów z listem  dyrektora KRUS przypominającym o zasadach bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych.