Aktywnie spędzamy czas

" Nauczyciel nie jest jedynie nauczycielem przedmiotu, jest również organizatorem i animatorem procesu wychowania w zdrowiu i aktywności fizycznej"

M. Bronikowski

Wzorem lat ubiegłych uczniowie klasy V i IV pod opieką wychowawców, pani Beaty Mielcarek i Anny Zarzyckiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego, pana Łukasza Ratajczaka w ramach mikołajkowego prezentu wyjechali na wycieczkę do Leszna.

Wycieczka rozpoczęła się wizytą w leszczyńskim kinie, gdzie w świąteczny nastrój wprowadzili nas bohaterowie bajki " Świąteczna gwiazdka". Po emisji filmu udaliśmy się do Parku Trampolin Euro Jump w Lesznie,  gdzie spędziliśmy dwie  godziny bawiąc się w najlepsze.

Wracając do domu uczniowie planowali już kolejną wycieczkę. Mamy nadzieję, że promując postawy aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtując wrażliwość estetyczną, poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, integrujemy uczniów i kształtujemy więzi koleżeńskie oraz utrwalamy umiejętności kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Beata Mielcarek