Eliminacje powiatowe XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”

6 marca w Domu Kultury w Górze odbyły się eliminacje powiatowe, w których udział wzięli  następujący uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Monkiewicz, Szymon Pohl, Paulina Sobczyńska, Bartosz Bojanek, Magdalena Słotwińska, Weronika Skoczylas.

Ogromny sukces odniosła uczennica klasy II gimnazjum Aleksandra Monkiewcz, która zajęła I miejsce i 27 kwietnia będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Sukces odniósł także Szymon Pohl- uczeń kl. III gimnazjum, który w finale powiatowym zajął III miejsce.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką nauczyciela j. polskiego – Pani Haliny Kuchty. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom, a Oli życzymy sukcesu w Kłodzku.

wicedyrektor

Halina Kuchta