Pożegnanie absolwentów Gimnazjum w Niechlowie

19 czerwca 2018r. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszego gimnazjum. W tym roku szkołę ukończyło 20 uczniów. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, który uczniowie przygotowali pod kierunkiem Pana Tomasza Mielcarka- wychowawcy klasy, a równocześnie nauczyciela, który realizował fakultet tańca w ramach zajęć artystycznych.

Kolejnym elementem było wręczenie przez dyrektora listów gratulacyjnych tym uczniom, którzy na koniec roku odbiorą świadectwo z wyróżnieniem. Otrzymali je:

*Państwo Beata Giża i Sławomir Szołyga za wysokie wyniki w nauce córki Eweliny,

*Państwo Marta i Paweł Knap za wysokie wyniki w nauce córki Gabrieli,

*Państwo Maria i Czesław Pohl za wysokie wyniki w nauce Szymona.

Następnie wszyscy uczniowie kończący szkołę otrzymali dyplom absolwenta gimnazjum. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali występ artystyczny, w którym i na poważnie, i z humorem pożegnali się ze szkołą i podziękowali nauczycielom oraz rodzicom. Część artystyczną przygotowali pod kierunkiem Pani Natalii Kuchty.

Na zakończenie uroczystości dyrektor Bronisław Pospiech, jako wskazówkę na dalsze lata, zadedykował absolwentom słowa Mahatmy Gandhiego: ,,Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego”.