Medaliści z klasy III b

11 czerwca 2017r. na Stadionie Gminnym w Niechlowie odbyła się kolejna edycja Aktywna Gmina - Sportowy Niechlów, połączona z festynem szkolnym. Pięknie zaprezentowali się uczniowie z klasy 3b, którzy w czołówce przybyli na metę, pokonując trasę 300 metrów i zdobyli 5 pucharów. W swojej kategorii wiekowej I miejsce zajął Tomek Langiewicz, II miejsce Adaś Kuśmierski, III miejsce Kuba Robaszyński. Wśród dziewczynek I miejsce Weronika Kopaniecka z klasy 3a,  II miejsce Maja Fabijańczyk, III miejsce Natalia Kawula. Potem swoje wokalne umiejętności zaprezentowali klasowi soliści Kamil Sura i Bartek Majchrowicz. Brawo dzieciaki!!! Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali stoisko gastronomiczne.

Notatkę i zdjęcia zamieściła wychowawczyni klasy IIIb Małgorzata Wojtera