Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gościła na nim Pani Beata Pona- Wójt Gminy oraz Pani Ewa Pietrowiak- Przewodnicząca Rady Gminy.

Dyrektor szkoły Pan Bronisław Pospiech złożył wszystkim pracownikom życzenia wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Wręczył także nauczycielom Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz pracownikom administracji i obsługi za szczególne zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły.

W gronie wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: Monika Jankowiak, Anna Majer, Beata Serafin, Katarzyna Szabelak, Elżbieta Sokołowska, Anna Zarzycka i Małgorzata Wojtera. Z rąk Wójt Gminy Nagrodę Wójta odebrała wicedyrektor Halina Kuchta.

Życzenia dla pracowników szkoły złożyła Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady oraz Rada Rodziców. Życzenia przekazali także dyrektorzy współpracujących ze szkołą instytucji- Domu Kultury i Gminnej Biblioteki oraz oddział żołnierzy AK. Samorząd Uczniowski podziękował wszystkim pracownikom wręczając im symboliczną różę, jako dowód pamięci i wdzięczności.

Zaproszeni gości i uczniowie obejrzeli część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pani Katarzyny Szabelak i Joanny Pakuły.

Z okazji tegorocznego święta dwóch nauczycieli naszej szkoły zostało wyróżnionych innymi wyróżnieniami: Pani Joanna Tomaszewska-Rząsa odebrała z rąk Wojewody Dolnośląskiego Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany decyzją Prezydenta RP, natomiast Pan Łukasz Ratajczak otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość, w której uczestniczyli odbyła się 19 października we Wrocławiu.

Wszystkim  zaproszonym gościom, Radzie Rodziców oraz uczniom składamy serdeczne podziękowania za przekazywane życzenia i kwiaty.