Wspólne kolędowanie

19 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 2 i przedstawiciele 3a przedstawili historię narodzin Jezusa. Jasełka były częścią spotkania opłatkowego dla osób starszych i samotnych ,a miało ono miejsce w Domu Kultury w Niechlowie. W uroczystym zebraniu brali udział m.in. Pani Wójt Gminy Niechlów Beata Pona, Pani Przewodnicząca Rady Gminy Ewa Pietrowiak oraz Posłanka na Sejm Ewa Drozd. Tym bardziej trema występujących artystów była ogromna. Zaprezentowali się jednak wspaniale, wywołując niejedną łzę wzruszenia wśród oglądających. Wielopokoleniowemu spotkaniu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd w iście rodzinnej atmosferze. Jasełka przygotowała Pani Beata Serafin we współpracy z wychowawcą klasy 2 -Joanną Tomaszewską- Rząsą.

Materiał zebrała i zaprezentowała Joanna Tomaszewska- Rząsa