Podziękowania od Rady Rodziców

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

W imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkół w Niechlowie, serdecznie dziękuję Radzicom  za przygotowanie i organizację oraz wsparcie rzeczowe  doskonałej Zabawy Karnawałowej.
 Szczególne podziękowania składam członkom Rady Rodziców, która podjęła się zadania i zainspirowała rodziców do działania.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie.
Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Zabawy karnawałowej  z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.
Dziękuję pracownikom szkoły - zarówno nauczycielom, jak i obsłudze - za pomoc  w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.
Dziękuję uczniom naszej szkoły za postawę, zachowanie i udział   w przygotowaniach. Jestem z Was bardzo dumna.
Organizacja imprezy nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie  i pomoc Wójta gminy Niechlów- Pani Beacie Pona. Ogromnie Pani za to dziękuję.

Wyrazy ogromnej wdzięczności za wsparcie, żywe, szybkie reagowanie na potrzeby komitetu organizacyjnego składam Dyrektorowi Zespołu Szkół w Niechlowie Panu Bronisławowi Pospiechowi.

Dziękuję wreszcie wszystkim uczestnikom zabawy, bo bez Was to wszystko nie miałoby sensu.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Aneta Zawadzka