Co nam Jesień w darze niesie?

27 września 2023 r. odbył się konkurs recytatorski zainspirowany obecną porą roku - Co nam Jesień w darze niesie?, zorganizowany przez p. Katarzynę Ratajczak we współpracy z biblioteką szkolną. Uczestnikami byli chętni uczniowie z klas I - III. Oprócz rozwijania zdolności recytatorskich, konkurs ten był doskonałą okazją do kształtowania odwagi i śmiałości w obliczu wystąpień przed szerszą publicznością. Uczniowie zaprezentowali się naprawdę poetycko! Wykazali się ogromną wrażliwością na twórczość literacką, pokazując jednocześnie pięknie przygotowaną aranżację połączoną z własnoręcznie przygotowanymi rekwizytami. Było na co popatrzeć! Komisja w składzie: Dyrektor Zespołu, p. Anna Majer oraz nauczyciel języka polskiego, p. Anna Lewczuk, wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Nadia Nawrocka i Aleksandra Majchrzak kl. 3

II miejsce- Liliana Stankiewicz kl. 3

III miejsce - Agata Zahorska kl.2

Wyróżnienie : Zuzanna Kasperska kl. 1, Antek Laksander kl. 3

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie swoich pociech, a także nauczycielom: p. Ewelinie Stojanowskiej, p. Annie Magdycz oraz p. Dorocie Izdebskiej za ogromne wsparcie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Ratajczak