Dyskotekowa zabawa

Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W naszej szkole w ostatni poniedziałek października (30 X 2023r.) odbyła się dyskoteka z okazji Halloween dla uczniów klas IV- VIII. Celem imprezy było kształtowanie postawy ciekawości, szacunku i otwartości wobec innych kultur, a także tworzenie przyjaznej atmosfery podczas wspólnej zabawy. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zaprezentowali ciekawe halloween’owe stroje, które uzupełnili odpowiednimi makijażami. Ekscytującym elementem imprezy były wspólne zabawy i Belgijka- taniec, który porwał wszystkich. Uczestnikom imprezy towarzyszył świetny humor i energia do tańca. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy VIII. Integracja udała się wyśmienicie!

JoannaTomaszewska- Rząsa