Międzynarodowa wymiana kartek bożonarodzeniowych

Wysyłanie kartek świątecznych jest piękną tradycją, którą warto praktykować. Szczególnie, jeśli odbywa się to w sposób tradycyjny. Uczniowie z naszej szkoły mieli okazję wymienić się kartkami bożonarodzeniowymi z uczniami z innych europejskich krajów. Powstały przepiękne, własnoręcznie zrobione kartki, które zostały wypełnione życzeniami świątecznymi w języku angielskim.
   W tym roku wymienialiśmy się kartkami ze szkołami z Włoch, Hiszpanii, Grecji oraz Krety. Życzenia otrzymaliśmy również z Austin w stanie Teksas (the USA). Dzięki takiej współpracy uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje zainteresowania językiem angielskim, poznawać kulturę i tradycje innych krajów oraz nawiązywać nowe kontakty.

Paulina Schult