Balik karnawałowy uczniów klas 1-3

Ostatni dzień tegorocznego karnawału, 13.02.2024r. uczniowie klas 1-3 spędzili na baliku karnawałowym. Odbył się on w salach gościnnego Gminnego Ośrodka Kultury. Na baliku pod hasłem "Postacie z bajek" dzieci mogły potańczyć w rytm karnawałowych przebojów, wziąć udział w zabawach integracyjnych takich jak "Koło fortuny", "Dyrygent, "Gorący balon", a także uczestniczyć w warsztatach z wykorzystaniem suchego lodu. Ciekawą alternatywą wypełnienia czasu zabawy były chwile spędzone na budowaniu wież i innych konstrukcji z klocków. Oprawę edukacyjną baliku zapewniła firma "TechForKids" p. Wiktora Miklasa z Lubina. Wspaniałą zabawę dopełnił słodki poczęstunek ufundowany przez trójki klasowe. Dzieci w pięknych karnawałowych strojach bawiły się wspaniale. Lubimy takie chwile. Szkoła w działaniu uczy i bawi najlepiej.

Dziękujemy dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Niechlowie za gościnę.

Dziękujemy Radzie Rodziców Z:SPiP w Niechlowie za dofinansowanie baliku.

Dziękujemy dyrekcji Z:SPiP w Niechlowie za pomoc w organizacji baliku.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w zakupie napojów i słodkości.

Dziękujemy firmie TechForKids za profesjonalne przeprowadzenie zabaw.

nauczycie klas 1-3 Anna Magdycz, Katarzyna Ratajczak, Dorota Izdebska, Agnieszka Kużdowicz/ fotorelacja A. Kużdowicz, D. Izdebska. E. Stojanowska