Nie bój się „Zemsty”

to tytuł prezentacji przygotowanej przez Wrocławski Teatr Komedia, która przybliżyła młodym widzom świat komedii Aleksandra Fredry. Wśród widzów byli uczniowie kl. VII, II i III gimnazjum naszego Zespołu.

Spektakl spodobał się młodzieży. Świadczą o tym fragmenty recenzji, które pisali uczniowie na lekcji języka polskiego „Spektakl był interesujący. Aktorzy dobrze wcielili się w swoje role. Najbardziej rozśmieszył mnie Dyndalski (Bogusław Danielewski)”.

Pobyt w teatrze to główny punkt wycieczki, która odbyła się 23 kwietnia. Uczestnicy odwiedzili również: Narodowe Forum Muzyki, Muzeum Teatru, piękny Rynek z pomnikiem Aleksandra Fredry… . Atrakcją był również spacer po Ostrowie Tumskim i zwiedzanie Katedry.

Dziękuję pani Gabrieli Krzyżanowskiej i Natalii Kuchcie za opiekę nad uczniami a młodzieży za wzorowe zachowanie.

Elżbieta Sokołowska