„Polski żywioł”- spotkanie z autorem Romanem Pankiewiczem

25 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy siódmej Szkoły Podstawowej oraz drugiej i trzeciej Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Romanem Pankiewiczem.

„ Polski żywioł” to tytuł czwartej książki, w której autor nawiązuje  do stulecia odzyskania niepodległości Polski  i przedstawia historię naszego narodu.  Znajdziemy w niej wiele ciekawych i chlubnych momentów z życia Polaków,  ale  przedstawione  zostały również  opisy „mniej zacnych” polskich postaw takich jak choćby: zazdrość, zawiść, zaśmiecanie i zatruwanie środowiska.  Ot,  taki polski ” Polski żywioł”.

Niezwykła swoboda wypowiedzi, poczucie humoru autora oraz prezentacja multimedialna sprawiły , że spotkanie było wyjątkowo ciekawe.

Dziękujemy Dyrektor  Biblioteki Gminnej w Niechlowie pani Karolinie Czak -  za zaproszenie.

Więcej o autorze Romanie Pankiewiczu znajdziecie tutaj: http://lubimyczytac.pl/autor/74678/roman-pankiewicz

dodała : Barbara Łysik - bibliotekarz