Opis Projektu ,,Kurs na edukację”

Od 1.09.2019r. rozpoczęliśmy realizację projektu edukacyjnego pod nazwą: ,,Kurs na edukację”, który będzie realizowany przez dwa lata. Dofinansowanie projektu otrzymaliśmy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

W ramach projektu odbywają się zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz rozwijające, prowadzone przez nauczycieli metodą eksperymentu. Zajęcia obejmują takie przedmioty jak: chemia, biologia, fizyka, matematyka, j. angielski, zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe, zajęcia matematyczno-przyrodnicze w klasach młodszych. Wkrótce zostanie zakupiona międzyszkolna pracownia biologiczno-chemiczna oraz doposażenie do pracowni geograficznej i fizycznej. Uczniowie otrzymają także wsparcie w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Odbędą się także wyjazdy edukacyjne m.in. do Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu, do Parku Nauki i Techniki w Wałbrzychu i do Humanitarium we Wrocławiu.

Zachęcamy uczniów do udziału w zaplanowanych zajęciach.

Wicedyrektor Halina Kuchta