Fantastycznie, bo ekologicznie – drugoklasiści na przeglądzie artystycznym

Uczniowie klasy II wzięli udział w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 pt. „Fantastycznie, bo ekologicznie” zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze. Zaśpiewali piosenkę pt. „Dbaj o ziemię, to twój dom”. Słowa tej piosenki uwrażliwiały o dbałość na środowisko wokół nas, a szczególnie o segregowanie śmieci. Rodzice drugoklasistów przygotowali przepiękne stroje dla dzieci, za które bardzo dziękuję. Gratuluję moim uczniom wspaniałych artystycznych popisów. Brawo, jesteście bardzo utalentowani.

Dziękuję pani Beacie Serafin, drugiemu wychowawcy klasy oraz pani Sylwii Małej i pani Agnieszce Majewskiej za opiekę nad klasą.

Notatkę sporządziła Dorota Izdebska wychowawca klasy II

Zdjęcia wykonały panie Beata Serafin, Sylwia Mała i Agnieszka Majewska