Udział Przedszkolaków w XVII Powiatowy Przeglądzie Artystycznym pod hasłem "Fantastycznie, bo ekologicznie"

26 października 2022 roku w Domu Kultury w Górze odbył się kolejny XVII Przegląd Artystyczny dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Wzięło w nim udział ponad 200 dzieci. Tegoroczny przegląd odbywał się pod hasłem "Fantastycznie, bo ekologicznie" . Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczno-ruchowe, wykonując tańce i piosenki o tematyce ekologicznej. Przedszkole w Niechlowie reprezentowały przedszkolaki z grupy 4-5 i 6-latków, przygotowane przez wychowawczynie: Agnieszkę Kużdowicz i Annę Kołata.  Tegoroczny przegląd upływał w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci nagradzały gromkimi brawami występujących kolegów, tańczyły na widowni w rytm muzyki i doskonale się bawiły.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wójtowi Gminy za sfinansowanie dojazdu uczniów wraz z opiekunami i stworzenie możliwości zaprezentowania swoich talentów.

Anna Kołata