Udział trzecioklasistek w XII Turnieju Bankowym

7 grudnia 2023r. uczennice klasy trzeciej Nadia Nawrocka, Katarzyna Przebieracz i Zofia Szurynowska wzięły udział w XII Powiatowym Turniej Bankowy. Jest to turniej organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Górze. W turnieju uczestniczyło osiem drużyn ze szkół Powiatu Górowskiego. Podczas turnieju rozegrano dziewięć konkurencji. Było koło fortuny związane z objaśnieniami słów związanymi z bankowością, wykreślanka, przeliczanie pieniędzy, zadanie związane z zapisem słownym liczb, układanie puzzli, zabawa w rozwiązywanie na czas działań matematycznych o różnym stopniu trudności. Nasza drużyna uplasowała się na piątym miejscu, choć po siódmym zadaniu była jeszcze w ścisłej czołówce. Organizatorzy turnieju przygotowali dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek oraz piękne nagrody, które dzieci mogły wybrać sobie zgodnie ze swoimi upodobaniami. Gratulujemy uczennicom wiedzy i umiejętności działania w zespole. Udział w takim turnieju to na pewno, sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności, wspaniała zabawa i zdobywanie doświadczeń. Jesteśmy dumni z naszych uczennic i ogromnie gratulujemy im sukcesu.

Do turnieju uczennice przygotowywały się pod kierunkiem swoich rodziców i wychowawczyni klasy Doroty Izdebskiej

Dziękujemy p. Sylwii Małej za słodkie niespodzianki dla dziewczynek.

Notatkę i zdjęcia przygotowała wych. klasy III Dorota Izdebska