Magia świąt - trzecioklasiści tworzą ekologiczne ozdoby świąteczne

Trzecioklasiści przygotowując się do klasowego spotkania świątecznego przygotowali ekologiczne ozdoby świąteczne. Wykonali choinki z tektury i wełny osadzone na drewnianym plastrze - podstawce. Ozdoby zostały w większości przystrojone guzikami różnego koloru i wielkości. Drzewka prezentowały się na klasowym, świątecznym stole niezwykle oryginalnie. Ponadto uczniowie wykonali obrazki z aniołkiem, które wykorzystali na ozdobienie świątecznego stołu. Obrazki stanowiły kolorowy obrus. Dodatkowo ważnym elementem wystroju świątecznego stołu były pomarańcze udekorowane pachnącymi „goździkami”. Trzecioklasiści wykonali je samodzielnie w przeddzień spotkania. Przy smakowicie przystrojonych pierniczkach takie świąteczne spotkanie klasowe nabrało wyjątkowego wymiaru.

Notatkę i zdjęcia zamieściła wychowawczyni klasy 3  – Dorota Izdebska