JesteśMY zdolni – plastyczne sukcesy przedszkolaków i uczniów klas 1-3

Dzieci z różnych stron świata

Klikając w aktywny link zamieszczony powyżej można obejrzeć nagrodzone i wybrane do wystawy prace nadesłane na IX Powiatowe Konkursy Plastyczne pt. Dzieci z różnych stron świata" dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3

W marcu 2024r. zostały podsumowane konkursy skierowane do przedszkolaków i uczniów klas 1-3 Powiatu Górowskiego. Takie konkursy plastyczne przygotowane przez Powiatowy Zespół Nauczycieli Edukacji Elementarnej  - sieć współpracy i samokształcenia działający w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Górze maja już swoją dziewiątą edycję. W tym roku szkolnym najmłodsi wykonali prace na temat „Dzieci z różnych stron świata”. Możemy poszczycić się tym, że wśród nagrodzonych mamy swoich laureatów.

W kategorii przedszkola trzecie miejsce zajął Tymon Świerszcz, którego opiekunkami są panie Ewelina Świadkiewicz i Agnieszka Kużdowicz.

W kategorii klas 1-3 drugie miejsce zajął Szymon Cieślak, trzecie miejsce Zosia Szurynowska, a wyróżnienie Nadia Nawrocka. Uczniów przygotowała p. Dorota Izdebska.

Laureatom, rodzicom i opiekunom dzieci składamy gratulacje i życzymy dalszych, artystycznych sukcesów.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali przygotowanej przez PCDN i PP-P w Górze,

która zaplanowana jest na 5.06.2024r. w Domu Kultury w Górze.

Lider wspierania uzdolnień Dorota Izdebska