Harmonogram zajęć w ramach projektu Edukacja Inwestycją w przyszłość w roku szkolnym 2018/2019
2018-10-12
Harmonogram zajęć w Zespole Szkół w Niechlowie w ramach projektu ,,Edukacja inwestycją w przyszłość”
Obowiązuje od 01.09.2018
Szkoła podstawowa
Rodzaj zajęć |
Prowadzący |
Termin |
Miejsce (nr sali) |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki (kl. Vab) |
Zarzycka Anna |
Czwartek 6 lekcja |
Sala nr 11 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (kl. IVb) |
Kuchta Natalia |
Piątek 6 lekcja lekcja |
Sala nr 23 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego w kl. I-III |
Fabijańczyk Małgorzata |
Środa 6 lekcja |
Sala nr 18 lub pracownia językowa |
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. IV-VI |
Schult Paulina |
Poniedziałek 7 lekcja |
Pracownia językowa |
Koło zainteresowań matematyczno-przyrodnicze (kl. VI) |
Zarzycka Anna |
Czwartek 7 lekcja |
Sala nr 11 |
Koło zainteresowań matematyczno-przyrodnicze (kl. Vab) |
Mielcarek Beata |
poniedziałek 6 lekcja |
Sala nr 23 |
Koło programowanie i kodowanie (kl. I) |
Izdebska Dorota |
Wtorek 6 lekcja |
Pracownia komputerowa |
Koło programowanie i kodowanie (kl. III) |
Tomaszewska-Rząsa Joanna |
wtorek 1 lekcja |
pracownia komputerowa |
Koło programowanie i kodowanie (kl. IV-VI) |
Majer Anna |
Poniedziałek 7 lekcja |
Sala komputerowa |
Gimnazjum
Rodzaj zajęć |
Prowadzący |
Termin |
Miejsce (nr sali) |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (kl. VIII) |
Kuchta Natalia |
Środa 7 lekcja |
Sala nr 4 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (kl. VII)
|
Kuchta Natalia |
czwartek 4 lekcja |
Sala nr 4 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyczno-przyrodnicze |
Zarzycka Anna |
czwartek 8 lekcja |
Sala nr 4 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyczno-przyrodnicze |
Majer Anna |
Poniedziałek 8 lekcja |
Sala komputerowa |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego kl. IIIG |
Schult Paulina |
Środa 8 lekcja |
Pracownia językowa |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego kl. VIII |
Schult Paulina |
czwartek 8 lekcja |
Pracownia językowa |
Koło zainteresowań matematyczne |
Kuchta Natalia |
poniedziałek 8 lekcja |
Sala nr 4 |
Koło zainteresowań z chemii |
Jankowiak Monika |
Środa 7 lekcja |
Sala nr 16
|
Koło zainteresowań z biologii |
Jankowiak Monika |
Środa 8 lekcja |
Sala nr 16
|
Koło zainteresowań z fizyki |
Zarzycka Anna |
Wtorek 5 lekcja |
Sala nr 4
|
Koło zainteresowań z geografii |
Majer Anna |
Środa 8 lekcja |
Sala komputerowa |