Powitanie WIOSNY

Było bardzo kolorowo...

21 marca 2019r.  w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo i wiosennie. Tradycyjnie dzieci ubrane były bardzo kolorowo. Dzień ten obfitował w wiele wspaniałych atrakcji m.in. odbyło się rozstrzygniecie konkursu na najpiękniejszy wianek i kapelusz wiosenny. Ponieważ wszystkie konkursowe prace były bardzo pomysłowe i pięknie wykonane, wszystkie zostały nagrodzone, wyróżniliśmy z każdej grupy laureata metodą losową. Wszystkie dzieci dostały dyplom za udział w konkursie oraz słodkości, a dla wyróżnionych maskotki owieczki. Nagrodzeni zaprezentowali się pozostałym przedszkolakom w swoich wiankach i kapeluszach podczas którego dostali gromkie brawa. Kolejną atrakcją dnia było pożegnanie zimy i przywitanie WIOSNY przez dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspólnie wyruszyli w korowodzie wiosennym na czele Pani Ani Kędziora, jej podopieczni trzymali tradycyjną Marzanne pozostałe dzieci trzymały przepiękne kwiaty wykonane przez rodziców. Grupa Muminki oraz grupa Misie umilały wszystkim spacer głośno śpiewając piosenki o WIOŚNIE. Był to bardzo udany dzień!!! Dziękuje rodzicom, że wspólnie z dziecmi wykonaliście dużo pracy aby ten dzień był tak kolorowy i radosny dla nich.

Ewelina Świadkiewicz