Pasja Nikoli- jeździectwo

"Jeździectwo jest pięknym sportem i może być uznane nawet za sztukę, na której wyżyny każdy chciałby się wznieść. Dostąpić tego może jednak tylko ten, kto z całym zrozumieniem wniknie w psychikę konia i kto nie siłą, ale wyczuciem osiągnie z nim porozumienie". Słowa  Wilhelma Muselera towarzyszą kolejnej wystawie, którą możemy oglądać w "Galerii wspierania uzdolnień". Prezentację o pasji jeździeckiej uczennicy Nikoli Trojniar przygotowała p. Beata Mielcarek. Zdjęcia z wystawy przedstawiają nie tylko Nikolę podczas jazdy konnej, ale też opis Jej zainteresowań z perspektywy uczennicy i Jej mamy. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z nimi. Gratulujemy Nikoli pasji i chęci podzielnia się nią ze społecznością szkolną.

Dziękuję p. Beacie Mielcarek za współpracę i przygotowanie wystawy.

Notatkę i zdjęcia zamieściła Dorota Izdebska  - lider wspierania uzdolnień