POMOCE DYDAKTYCZNE :)

W ramach projektu „Akademia Umiejętności ” nasza szkoła otrzymała pakiet różnorodnych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć matematycznych, przyrodniczych i językowych. Dzięki nim nauczyciele mają możliwość pracować z dziećmi rożnymi metodami, nauka staje się bardziej atrakcyjna , przekazywana wiedza łatwiejsza, a zajęcia bardziej urozmaicone .

Wśród pomocy znalazły się między innymi gry dydaktyczne przede wszystkim matematyczne, szkielety brył, magnetyczny układ współrzędnych, ułamki magnetyczne, multimedialne pracownie przedmiotowe , miernik poziomu dźwięku, model magnetyczny komórki roślinnej, chemiczne memory – kwasy i wodorotlenki, gry językowe, magnetyczny cylinder do ćwiczeń, plansze języka angielskiego i wiele innych.