Wycieczka mikołajkowa do Boszkowa- 06.12.2023

6 grudnia dzieci z grup przedszkolnych:  MUMINKI oraz MISIE wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę na ,,Warsztaty Bożonarodzeniowe” do Boszkowa. Spotkanie rozpoczęło się poczęstunkiem wigilijnym i wspólnym kolędowaniem. W czasie warsztatów dzieci miały okazję przypomnieć sobie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, brały udział w artystyczno – rozwojowych oraz muzycznych grach i zabawach świątecznych, przygotowaniu i ozdabianiu pierników, miały też okazję wykonać przepiękne prace plastyczne – świąteczne choinki. Na zakończenie odwiedził nas Mikołaj, który każdemu dziecku podarował drobny upominek.

Wyprawa do Boszkowa okazała się mile i aktywnie spędzonym czasem, dała dzieciom wiele radości i możliwość przeżycia świątecznej przygodowy.